Jesteś tutaj: Oferta Drzwi wewnątrzklatkowe

Drzwi wewnątrzklatkowe

Dostarczamy znakomite drzwi wejściowe wewnątrzklatkowe: profilowane z drewna, z płytą HDF, gładkie oklejone folią PCV, czy też drzwi z listwą ozdobną.

Drzwi profilowane z drewna

Skrzydło drzwi profilowanych z drewna zbudowane jest zwykle z klejonego wzdłuż i w poprzek drewna sosnowego. Drzwi tego typu mają wypełnienie z pełnej płyty wiórowej i twardego styropianu. Wykończone są płytą MDF oklejoną folią PCV. Cechują się dzięki temu dużą wytrzymałością konstrukcji. Wyróżnia je również nienaganna estetyka. Jako że produkowane są w wielu ciekawych wzorach i kolorach okleiny PCV, można łatwo znaleźć model, który będzie się dobrze komponował z wyglądem danej klatki schodowej.

Drzwi z płytą HDF

Drzwi z płytą HDF produkowane są z drewnianych wiórów prasowanych i utwardzanych pod dużym ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Modele tego typu charakteryzują się dużą gęstością wynoszącą powyżej 850 kg/m3. Przekłada się to na ich wyjątkową twardość oraz dużą odporność na uszkodzenia. Jednocześnie są one podatne na obróbkę taką jak frezowanie, wiercenie, czy profilowanie. Bogactwo wzorów i kolorów, w jakich występują drzwi z płytą HDF, zaspokoi zaś gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi gładkie oklejone folią PCV oraz drzwi z listwą

Drzwi gładkie oklejane folią z PCV idealnie sprawdzą się zarówno obiektach w stanie deweloperskim, jak i w budynkach wykończonych „pod klucz”. Szeroki wybór kolorów oraz wzorów drewnopodobnych pozwala dobrać drzwi, które będą pod względem wizualnym dobrze współgrać z wykończeniem klatek schodowych. Ciekawą alternatywą dla prostych w formie modeli są drzwi z listwą ozdobną, które pełnić mogą nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną.

Profesjonalne doradztwo

Indywidualne podejście do każdego klienta, darmowy pomiar i wycena, sprawny montaż i obsługa posprzedażowa.