Drzwi wewnętrznesection

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Oferujemy drzwi wewnętrzne w wielu kolorach i wzorach, aby każdy mógł znaleźć u nas model odpowiadający jego potrzebom i dobrze dopasowany do wybranej aranżacji wnętrz. Sprzedawane przez nas modele, zapewniają nie tylko wysokie walory estetyczne, ale również cechują się dobrą izolacją akustyczną, dzięki czemu zapewniają niezbędną dozę prywatności.

Drzwi pokojowe Vivento, Voster, DRE, Invado, Centurion, Erkado, Intenso, Porta, Pol-Skone…

Oferujemy modele firmy Vivento, w wielu różnych wersjach, co pozwala łatwo dopasować fason drzwi do wystroju i przeznaczenia pomieszczeń. Zapewniamy drzwi pokojowe idealne zarówno do domów, jak i obiektów hotelowych.

Nasi klienci chętnie sięgają także po modele marki Voster. Dużym zainteresowaniem cieszą się wśród nich zwłaszcza drzwi pokojowe przesuwne oraz drzwi ze wstawkami ze szkła hartowanego pochodzące od tego producenta. Te ostatnie idealnie nadają się do zastosowania w nowoczesnym budownictwie.

Dla osób poszukujących drzwi wewnętrznych łączących w sobie wytrzymałość, wysoką klasę wykończenia i bogate wzornictwo polecamy modele marki DRE.

Wszystkie oferowane przez nas drzwi pokojowe mają wzmocnioną konstrukcję i są wyposażone w niezawodne zawiasy najnowszej generacji (np. zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach). W części modeli zamontowano także zamki magnetyczne, umożliwiające ciche zamykanie.