Drzwi zewnętrzne metalowesection

Drzwi zewnętrzne metalowe

Drzwi zewnętrzne metalowe

Jesteśmy dystrybutorem drzwi metalowych czołowych producentów takich jak WIKĘD, KMT, GERDA, STALPRODUKT, DELTA czy POLSTAR. Dysponujemy bogatym wyborem modeli o różnorodnym zastosowaniu. Oferowane przez nas drzwi specjalistyczne, zapewniają ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami, jak woda, ogień, czy nadmierny hałas.

Drzwi zewnętrzne

Potrzebujesz drzwi zewnętrznych z metalu o wysokich parametrach izolacyjności akustycznej, które pomogą skutecznie wyciszyć mieszkanie? Trafiłeś pod właściwy adres. Dostępne w naszym asortymencie modele wyróżniają się bowiem nie tylko dobrymi parametrami technicznymi i wysoką jakością wykończenia, ale także bogatym wzornictwem. W efekcie staną się elegancką wizytówką Twojego domu.

Drzwi antywłamaniowe

Oferowane przez nas drzwi antywłamaniowe o specjalnej konstrukcji zapewniają maksymalną ochronę przed wandalizmem czy kradzieżą. Dlatego będą doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczenia pomieszczeń gospodarczych i kotłowni. Sprawdzą się również idealnie w budynkach biurowych i obiektach handlowych. Szczególnie że w asortymencie mamy stalowe drzwi antywłamaniowe w wielu różnych wersjach, które różnią się od siebie parametrami w zakresie:

  • klasy odporności na włamanie
  • grubości skrzydła
  • współczynnika izolacji akustycznej
  • współczynnika izolacyjności cieplnej

W efekcie można bardzo łatwo znaleźć wśród nich model zgodny z wymaganiami danego obiektu. Klienci mogą także liczyć na naszą pomoc przy wyborze drzwi dostosowanych do ich oczekiwań technicznych i budżetowych.